LG 22MN43D-PZ 22" LED TV, Média lej. - Jelenlegi ára: 36 990 Ft
Üzletünkben polcon kiállított darab 6 hónap bolti garanciával!
Paraméterek, termékleírás - LG 22MN43D-PZ
Típus
LED monitor
3D monitor
Nem
Érintőképernyő
Nem
Képátló
21. 5 inch
Képarány
16: 9
Felbontás
1920 x 1080
Válaszidő
5 ms
Fényerő
250 cd/m2
Statikus kontraszt
600: 1
Dinamikus kontraszt
Betekintési szög
170 °
Tuner
DVB-T tuner
Van
DVB-C tuner
Van
Hang
Hangszóró
Hangszóró teljesítménye
2 x 5 W
Kommunikációs csatornák
Csatlakozók
VGA (D-sub)
HDMI
USB
Kompozit
Komponens
Scart
CI interfész
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal)
50. 8 cm
Magasság (talppal)
38. 6 cm
Mélység (talppal)
18 cm
Súly (talppal)
3. 4 kg
Fogyasztás
30 W